Framside»Presse»Kommunestyret
Kommunestyret samla til konstituerande møte 13. oktober 2011

Kommunestyret samla til konstituerande møte 13. oktober 2011. Foto: Hans Erik Kjosbakken, Fjuken

Kommunestyret 2011 - 2015

Formannskapet fyrste rad, frå venstre: Mai Bakken (LL), Anne Lise Marstein (varaordførar, AP), Bjarne Eiolf Holø (ordførar, SP), Beate Stø (SP), Kristian Frisvold (BL).

Resten av kommunestyret, stånde bak frå venstre: Trygve Husom (SP), Sigrun Garmo (vara, AP), Jarmund Øyen (AP), Bente Flaten (BL), Odd Arne Kroken (SP), Dagfinn Kvålshagen (BL), Magny Hilde (LL), Arnstein Rusten (SP), Norvald Eiliv Hellekveen (AP), Gaute Elvesæter Helland (SP), Harald Onsum Berg (AP), Eilev Hellekveen (LL).
Foto: Hans Erik Kjosbakken, Fjuken.

Fast medlem Mari Beate Kleiven (AP) var ikkje tilstades på konstituerande møte i kommunestyret 13. oktober 2011.

Bjarne Eiolf Holø, Senterpartiet, ordførar

Telefon 901 12 400, e-post bjarne.eiolf.holo@lom.kommune.no

Odd Arne Kroken, Senterpartiet, medlem i formannskapet

Telefon 908 77 445, e-post oakroken@c2i.net

Gaute Elvesæter Helland, Senterpartiet

Telefon 911 15 448, e-post gautehe@online.no

Trygve Husom, Senterpartiet

Telefon 901 35 482, e-post ka-hu@online.no

Arnstein Rusten, Senterpartiet

Telefon 917 64 915, e-post arnrusten@gmail.com

Sigurd Synstnes, Senterpartiet

Telefon 971 38 232, e-post ssynstne@online.no

Anne-Lise Marstein, Arbeiderpartiet, varaordførar

Telefon 901 92 858, e-post anne-lise.marstein@lom.kommune.no

Jarmund Øyen, Arbeiderpartiet

Telefon 909 67 238, e-post jar-oeye@online.no

Harald Martin Onsum Berg, Arbeiderpartiet

Telefon 412 71 777, e-post honberg@hotmail.no

Norvald Eilev Hellekveen, Arbeiderpartiet

Telefon 482 52 031, e-post norvald.hellekveen@lom.kommune.no

Sigrun Garmo, Arbeiderpartiet

Telefon 951 31 853, e-post s-garmo@online.no

Kristian Frisvold, Bygdalista, medlem i formannskapet

Telefon 414 41 090, kr-f@online.no

Dagfinn Kvålshagen, Bygdalista

Telefon 909 17 838, e-post dagfinn.kvalshagen@oppland.org

Bente Flaten, Bygdalista

Telefon 472 52 533, e-post b.flaten@hotmail.com

Mai Bakken, Lomslista, medlem i formannskapet

Telefon 971 80 469, e-post mai.bakken@lom.kommune.no

Eilev Hellekveen, Lomslista

Telefon 997 12 939, e-post eilevsvatn@hotmail.com

Magny Ellen Hilde

Telefon 480 98 049, e-post magny.hilde@fjell.museum.no

Tips ein ven Skriv ut