Treningsgruppe for personar med leddplagarTreningsgruppa passer deg som har muskel- og/eller leddplagar, og som ynskjer hjelp til å kome i gang med anbefalt styrketrening og aktivitet. Trening går føre seg i treningssalen på fysioterapien i Lom og du får rettleiing av fysioterapeut som leiar gruppa. Gruppa foregår tysdagar frå kl.08.30-09.30, fyrste trening etter påske blir 2.april. Fortløpende påmelding ved å ta kontakt med tenesta på tlf. 48 16 55 20/21. Deltaking i gruppa følger fysioterapitakster. Publisert 19.03.2024 12.24
Ny informasjon om bassengtrening i regi av fysioterapitenesta i Lom og Skjåk Påmelding til varmtvassbading i terapibassenget i Skjåk, vil bli annonsert når det er klart for bruk!
Opningstid påske fysioterapitenesta i Lom Ergo- og fysioterapitenesta i Lom og Skjåk held stengt 25-27 mars! Da er det og stengt for eigentrening.
Treningsgruppe på fysioterapien i Lom for dei som har artrose! Oppstart er torsdag 7.desember kl.09.00.